Szkolenia

Akademia szkoleń Jumple

Opracowaliśmy innowacyjny system szkoleń, który zakończy się uzyskaniem międzynarodowych certyfikatów.

Poznaj wszystkie sekretyJumple, aby zostać najlepszym instruktorem i dołączyć do zespołu Jumple by Aerower wraz ze specjalistami z całego świata. Naszym celem i największą dumą jest, jak zawsze, oferowanie najlepszej jakości, przekazywanie wiedzy niezbędnej do rozwoju, profesjonalnego rozwoju i poznawania wszystkich tajemnic rewolucyjnego systemu AerowerRebound.

W tym celu opracowaliśmy program Jumple by Aerower, podstawowy program, który pozwala nauczyć się prawidłowego użytkowania butów sprężynujących, poznania różnic między technikami odbicia i napędu, ich praktycznego zastosowania w różnych programach. Wszystko to pozwoli Ci cieszyć się i zaoferować swoim klientom wysoce dynamiczne i motywujące zajęcia.

Kurs skierowany jest do profesjonalistów ze świata branży fitness: studentów uniwersytetów lub szkolenia zawodowego, techników sportowych, fizjoterapeutów, profesjonalistów tańca, nauczycieli zajęć z przewodnikiem, trenerów personalnych, sztuk walki itp. Jest także skierowany do profesjonalistów w sektorze dziecięcym: nauczyciele, animatorzy społeczno-kulturowi