Grafik

Zobacz aktualny plan zajęć i dołącz do nas już dziś!

opis zajęć

Trening fitness z wykorzystaniem skaczących butów JUMPER1 marki Aerower to trening interwałowy dzięki któremu:
 Siła skoku amortyzuje się aż o 80% co pozwala ochroni kręgosłup iii…. powoduje brak zakwasów 😉
 Spalisz tkankę tłuszczową a podczas jednego treningu to nawet i 1000 kalorii! (średnio spala się 30% więcej kalorii niż podczas tradycyjnych ćwiczeń)
 Wzmocnisz układ krążenia i uregulujesz rytm serca.❤️
 Poprawisz postawę i koordynację
 Wyzwolisz moc endorfin, które poprawiają samopoczucie.
 Pozbędziesz się celulitu❗️

Trening z wykorzystaniem skaczących butów JUMPER1 marki Aerower to trening i choreografie w rytm znanych hitów dzięki któremu:
 Siła skoku amortyzuje się aż o 80% co pozwala ochroni kręgosłup iii…. powoduje brak zakwasów 😉
 Spalisz tkankę tłuszczową a podczas jednego treningu to nawet i 1000 kalorii! (średnio spala się 30% więcej kalorii niż podczas tradycyjnych ćwiczeń)
 Wzmocnisz układ krążenia i uregulujesz rytm serca.❤️
 Poprawisz postawę i koordynację
 Wyzwolisz moc endorfin, które poprawiają samopoczucie.
 Pozbędziesz się celulitu❗️

Trening deep work to połączenie ćwiczeń statycznych i dynamicznych oraz technik oddechowych. Intensywny trening interwałowy, który kładzie duży nacisk na wytrzymałość. Jest to prawdziwe wyzwanie dla ciała i umysłu. Pozwala osiągnąć integralność formy i wewnętrzną harmonię. A holistyczne podejście przekłada się na widoczne efekty, już od pierwszego treningu.

Trening odbywa się przy muzyce, która nadaje tempo. Choreografia nie jest skomplikowana: cały układ składa się z zestawu prostych ćwiczeń na różne partie mięśni. Obciążenie stanowi sztanga lub same obciążniki (czyli te ciężkie talerze na końcach drążka).
Cross-trening to metoda treningu łącząca w sobie elementy gimnastyki sportowej, lekkoatletyki i ćwiczeń z obciążeniem, np. sztangami. Efektem cross treningu jest poprawa kondycji fizycznej i koordynacji ruchowej, zminimalizowanie ryzyka wystąpienia kontuzji i wzmocnienie mięśni.
Treść akordeonu

Stretching to nic innego jak rozciąganie. Nazwa pochodzi z języka angielskiego i oznacza właśnie „rozciąganie”. To jednak nie tylko forma rozgrzewki przed treningiem, lecz także regularny trening. Na stretching składają się ćwiczenia rozciągające, rozluźniające, pilates i niektóre pozycje jogi. Regularny stretching pomaga rozluźnić mięśnie i pozbyć się uczucia zdrętwienia w kończynach dolnych i górnych. Redukuje stres. Wspomoże też idealnie ćwiczenia na kręgosłup.

Dzięki ćwiczeniom Body Shape fitness wyrzeźbisz newralgiczne partie swojego ciała: brzuch, uda, pośladki i ramiona. Efektem regularnych treningów jest wysmuklenie sylwetki oraz poprawa jędrności skóry.

Zajęcia UDA + BRZUCH to trening wzmacniająco -spalający, który ukształtuje Twoją sylwetkę.

To forma aktywności fizycznej skierowana do osób chcących przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej oraz wymodelować całe ciało. 

Jeśli chcesz mieć płaski brzuch, szczupłe uda i jędrne pośladki – to są to zajęcia właśnie dla Ciebie!

To trening obejmujący harmonijną współpracę umysłu i ciała, jako skuteczny sposób na płaski brzuch, mocniejsze plecy i szczupłą sylwetkę. Doskonały dla osób z bólem kręgosłupa. Zajęcia polegają na wykonywaniu serii ruchów w sposób płynny i kontrolowany, przy jednoczesnym angażowaniu ciała i umysłu. Pilates nie tylko poprawia sylwetkę, także zwiększa elastyczność ciała. Pomaga przywrócić naturalną równowagę oraz prawidłową funkcję organów wewnętrznych. Ćwiczenia mają na celu wzmocnienie centrum ciała, czyli mięśni odpowiadających za utrzymanie prawidłowej postawy.

Zajęcia aerobowe o średniej intensywności ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej i wzmocnienie oraz ukształtowanie mięśni brzucha. Usprawniają układ oddechowo-krążeniowy oraz poprawiają ogólną koordynację ruchową.

Zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Na zajęciach poznasz proste kroki i układy taneczne, wykonasz energetyczną kombinację ruchów i porwie Cię motywująca muzyka. Zumba stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Przy okazji zajęć poznasz kroki salsy, merengę, mambo, flamenco, a także Kolumbijskiego tańca ludowego cumbii. Ekspresowe spalanie kalorii i zbędnych kilogramów przy rytmach doskonałej muzyki.