Grafik

Zobacz aktualny plan zajęć i dołącz do nas już dziś!

opis zajęć

Trening fitness z wykorzystaniem skaczących butów JUMPER1 marki Aerower to trening interwałowy dzięki któremu:
 Siła skoku amortyzuje się aż o 80% co pozwala ochroni kręgosłup iii…. powoduje brak zakwasów 😉
 Spalisz tkankę tłuszczową a podczas jednego treningu to nawet i 1000 kalorii! (średnio spala się 30% więcej kalorii niż podczas tradycyjnych ćwiczeń)
 Wzmocnisz układ krążenia i uregulujesz rytm serca.❤️
 Poprawisz postawę i koordynację
 Wyzwolisz moc endorfin, które poprawiają samopoczucie.
 Pozbędziesz się celulitu❗️

Trening odbywa się przy muzyce, która nadaje tempo. Choreografia nie jest skomplikowana: cały układ składa się z zestawu prostych ćwiczeń na różne partie mięśni. Obciążenie stanowi sztanga lub same obciążniki (czyli te ciężkie talerze na końcach drążka).
Cross-trening to metoda treningu łącząca w sobie elementy gimnastyki sportowej, lekkoatletyki i ćwiczeń z obciążeniem, np. sztangami. Efektem cross treningu jest poprawa kondycji fizycznej i koordynacji ruchowej, zminimalizowanie ryzyka wystąpienia kontuzji i wzmocnienie mięśni.
Treść akordeonu

Stretching to nic innego jak rozciąganie. Nazwa pochodzi z języka angielskiego i oznacza właśnie „rozciąganie”. To jednak nie tylko forma rozgrzewki przed treningiem, lecz także regularny trening. Na stretching składają się ćwiczenia rozciągające, rozluźniające, pilates i niektóre pozycje jogi. Regularny stretching pomaga rozluźnić mięśnie i pozbyć się uczucia zdrętwienia w kończynach dolnych i górnych. Redukuje stres. Wspomoże też idealnie ćwiczenia na kręgosłup.

Dzięki ćwiczeniom Body Shape fitness wyrzeźbisz newralgiczne partie swojego ciała: brzuch, uda, pośladki i ramiona. Efektem regularnych treningów jest wysmuklenie sylwetki oraz poprawa jędrności skóry.

Zajęcia UDA + BRZUCH to trening wzmacniająco -spalający, który ukształtuje Twoją sylwetkę.

To forma aktywności fizycznej skierowana do osób chcących przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej oraz wymodelować całe ciało. 

Jeśli chcesz mieć płaski brzuch, szczupłe uda i jędrne pośladki – to są to zajęcia właśnie dla Ciebie!

Zajęcia aerobowe o średniej intensywności ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej i wzmocnienie oraz ukształtowanie mięśni brzucha. Usprawniają układ oddechowo-krążeniowy oraz poprawiają ogólną koordynację ruchową.

Zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Na zajęciach poznasz proste kroki i układy taneczne, wykonasz energetyczną kombinację ruchów i porwie Cię motywująca muzyka. Zumba stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Przy okazji zajęć poznasz kroki salsy, merengę, mambo, flamenco, a także Kolumbijskiego tańca ludowego cumbii. Ekspresowe spalanie kalorii i zbędnych kilogramów przy rytmach doskonałej muzyki.